Kominki rzeźbione są wykonywane w naturalnych kamieniach piaskowca. Wykuwane są ręcznie z należytą ostrożnością o detale, co daje nam niepowtarzalność pracy, każdy kominek jest dobierany do indywidualnych potrzeb klienta, jak i charakteru pomieszczenia.

Więcej…
Nagrobki z piaskowca Dodaj do Facebook`a  Email

Realizujemy nagrobki z piaskowca rzeźbione, rzeźby na pomnik, odbudowa zniszczonych nagrobków konserwacja.

Kamień piaskowiec po odpowiedniej konserwacji znakomicie nadaje się na budowę nagrobka, jego przeróżna kolorystyka nadaje niepowtarzalność pracy. Jego łatwiejsza obróbka umożliwia precyzyjne wykonanie rzeźby bądź płaskorzeźby nagrobnej. Najczęściej wykorzystujemy  piaskowiec  pochodzący z naszych terenów, z kamionki Góra Chełmo oraz Żarnowa.

Piaskowiec od lat był i nadal jest stosowany przy budowie nagrobków, pomników na polskich cmentarzach. Można spotkać prawdziwe arcydzieła wykonane z kamienia piaskowca. Państwo wybierają rodzaj piaskowca, z którego ma być wykonany pomnik lub rzeźba, jego wymiary, motywy rzeźbień. Nasze zadanie - sporządzić elementy nagrobka, rzeźbę w pracowni, następnie złożyć i zamontować już na miejscu przeznaczenia. Rzeźbione nagrobki z naturalnego kamienia to gwarancja Państwa radości z ofiarowania zmarłym bliskim oryginalnego miejsca spoczynku na długie lata.

Nasza firma od lat zajmuje się konserwacją elementów kamiennych wykonanych z piaskowca.  Głównie konserwujemy nagrobki, rzeźbę ogrodową i sakralną oraz parkany czy inne elementy architektoniczne.
Praca nasza polega na ocenie stanu faktycznego obiektu podlegającego konserwacji, gruntownym oczyszczeniu go z patyny, która powstała przez lata uzupełnieniu ubytków oraz zabezpieczeniu przed ponownym zabrudzeniem. Priorytetem naszym jest zachowanie jak największej ilości oryginalnego materiału i przywrócenie dawnej świetności.
Do tego celu używamy tylko profesjonalnego sprzętu mechanicznego i najlepszych środków chemicznych przeznaczonych do konserwacji kamienia - są to najlepszej jakości impregnaty, emulsje i lakiery do piaskowca.
Gwarantujemy szybkie i profesjonalne wykonanie zleconych prac.

Dokładamy wszelkich starań, aby obiekty poddane konserwacji cieszyły oko następnych pokoleń .

 

Slide1 Slide2 Slide3 Slide4
Designed by Joomla! Slider

Rzeźba

2
Galeria
3
Galeria
5
Galeria
7
Galeria
9
Galeria
4
Galeria
1
Galeria
6
Galeria
8
Galeria

Galerie


Płaskorzeźba

Płaskorzeźby z kamienia naturalnego – Reliefy.   Płas...


Różne prace

Galeria Różne prace ...


Kominki

Proponujemy Państwu kominki z naturalnego kamienia piaskowc...


Rzeźba

Rzeźba kamienna do ogrodów, pomników, nagrobków prace n...

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości 

Statystyki

Użytkowników : 2
Artykułów : 11
Odsłon : 80142

Partnerzy